Informace o firmě Blueline

Firma BLUE LINE již dvacetjedna let dodává se stálými cenami na český trh jedinečně koncipovanou kosmetiku značky beauty mineral®. Tyto přípravky, jež obsahují minerální bahno a soli z Mrtvého moře, patří ve své kategorii mezi absolutní špičku. Vyrábějí se v Izraeli a jejich kvalitu dokládají certifikáty renomovaných zkušebních laboratoří. Firma se snaží v maximálně možné míře respektovat finanční možnosti co nejširší skupiny českých zákazníků, a proto nabízí nejvyšší kvalitu za dostupné ceny.

Všechny výrobky jsou vyráběny v Izraeli a jejich distribuci přes lékárny, kosmetické salony, prodejny orientované na zdravou výživu a s ní spojené produkty zajišťuje výhradní dovozce pro Českou a Slovenskou republiku firma BLUE LINE. Pokud patříte do výše uvedené skupiny a chcete mít do svého sortimentu zahrnutou také originální izraelskou kosmetiku beauty mineral® z Mrtvého moře od naší firmy, pak můžete jednotlivé výrobky objednávat podle kódů na níže uvedené adrese, nebo u lékárenských velkodistributorů.


Kůže je největším orgánem lidského těla. Tvoří jeho obal a poskytuje mu ochranu před nejrůznějšími vnějšími vlivy. Je-li funkce pokožky narušena, mohou být následky nepříjemné pro celý organismus. To je dostatečným důvodem k tomu, abychom péči o pokožku brali vážně a věnovali jí náležitou pozornost. Hygiena a ošetřování pokožky rozhodně nejsou zbytečným přepychem. Na rozdíl od přírodních národů je naše situace o to složitější, že jsme neustále vystavováni civilizačním vlivům, které se projevují převážně nepříznivě. V ekologicky čistém prostředí a v určitém kulturním okruhu lze do značné míry spoléhat na samočisticí schopnosti kůže. Ve střední Evropě našeho století to však možné není. Organismus, a tedy i pokožka jsou oslabeny v důsledku znečištění životního prostředí, nevhodným způsobem života či špatnými stravovacími návyky a zatěžované současně častým mytím ne vždy zcela kvalitními přípravky. Často proto balancují na hranici, jejíž překročení znamená chorobný stav. Tuto hrozbu je však možné odvrátit správnou kosmetickou péčí využívající kvalitní kosmetické přípravky.

O nic méně důležitý není vliv kosmetiky na kvalitu života. Pocit čistoty a svěžesti, spokojenost se svým vzhledem a z toho plynoucí zdravé sebevědomí významně ovlivňují naši duševní pohodu a zdraví. Sebejistota a vyrovnanost jsou předpokladem úspěchu v soukromém i profesionálním životě. Toto vše nabízí právě kosmetika beauty mineral®, využívající jedinečných vlastností produktů Mrtvého moře. Její komplexní využití v kosmetické péči bylo testováno v nejlepším českém vzdělávacím zařízení pro kosmetičky – Kosmetika Feřteková, které je známo svou vysokou profesionální úrovní. Kladné zkušenosti s těmito přípravky mají i dermatologové. Jako jednoho z mnoha lze jmenovat například MUDr. Jaroslava Krauskopfa. Zbývá tedy jediné: zakoupit kosmetiku beauty mineral® a těchto zkušeností využít ke svému prospěchu.

A jelikož ne každý může z finančních důvodů navštívit Izrael a svěřit se do péče místním odborníkům, řeší firma BLUE LINE tuto situaci dovozem solí a bahna z Mrtvého moře připravených k přímému použití a také dovozem vynikající, vysoce kvalitní kosmetiky, v níž jsou obě suroviny zpracovány, do České republiky. Všeobecně známá vysoká úroveň izraelské technologie se promítá jednoznačně i do kvality těchto výrobků. Všechny přípravky mají, na základě poznatků moderní kosmetologie, ideální obsah účinných látek a minerálních složek, aby při aplikaci nedocházelo k nepříjemnému vnímání pokožkou, nebo dokonce k podráždění. Dalšími složkami receptury jsou vysoce kvalitní přírodní suroviny. Vědecký potenciál Izraele a desetileté zkušenosti firmy BLUE LINE jsou pilíře její důvěryhodnosti a spolehlivosti. BLUE LINE neboli modrá přímka je rovnou cestou s modrou barvou naděje pro Vaši pokožku, naděje, že konečně poznáte tu pravou značku kosmetiky – beauty mineral®.

I ta nejkvalitnější kosmetika nám však není nic platná, pokud není cenově dostupná. Rovněž z tohoto hlediska je kosmetika beauty mineral® ideálem, neboť její ceny jsou ze všech obdobných typů kosmetiky nejnižší. Je to umožněno přímým dovozem z Izraele, bez účasti nejrůznějších mezičlánků. Tato syntéza kvality a nízké ceny je zároveň i obrazem filozofie naší firmy, která nám přikazuje sloužit především zákazníkům a jejich potřebám.  Úcta k ženám, které jsou hlavními spotřebitelkami naší kosmetiky, nám nedovoluje bezohledně využívat jejich potřebu zdravého a příjemného životního stylu, umožněného právě užíváním kosmetiky beauty mineral®. K tomu, aby se kosmetika beauty mineral® stala neoddělitelnou součástí Vašeho všedního i svátečního dne, je třeba jediné. Vyzkoušet ji! Pak jistě ani Vy neodoláte, a budete se stále vracet k našim přípravkům. Věřte, že neodoláte rádi a ke svému dobru. Optimální využití vynikajících vlastností naší kosmetiky dosáhnete nejlépe po konzultaci s kosmetičkou nebo s lékařem atestovaným v dermatologii a zaměřeným na kosmetickou problematiku. Bez nadsázky lze říci, že budoucnost Vaší pokožky je jen ve Vašich rukách.