Minerální mýdlo s glycerinem 120 g

Minerální mýdlo s glycerinem je bohaté na přírodní minerály z Mrtvého moře. Minerály z Mrtvého moře, zejména sodík, draslík, brom a hořčík, jsou k dispozici ve výrazném množství (přibližně 6 %), podílejí se na revitalizaci buněk a jsou prospěšné při péči o pleť. Aloe vera má vysoké hydratační vlastnosti, napomáhá k odstranění odumřelých kožních buněk, zlepšuje prokrvení pokožky, působí regeneračně. Pomáhá take urychlovat proces hojení zejména popálenin způsobených zářením, dále přispívá k uklidnění poraněné kůže, ke zmírnění svědění a kožních otoků. Glycerin hydratuje pokožku a chrání ji před vysoušením a podrážděním. Mýdlo je vhodné pro suchou a normální pokožku. Pomáhá obnovovat přirozenou rovnováhu pokožky.

Použití: Vhodné pro pravidelné použití na tělo, ruce i obličej.

Bez parabenů a minerálních olejů.

Složení:

 

Mýdlo s minerálním bahnem 120 g

Jemné toaletní mýdlo připravené z nejkvalitnějších přírodních surovin a obohacené o účinné složky zvyšující mnohonásobně jeho užitnou hodnotu. Je zvlášť vhodné pro mastné typy pleti, případně i se slabší formou akné a lupénky, u kterých omezuje nadměrnou činnost mazových žlázek. Zvýšená krevní cirkulace pleť současně osvěžuje a regeneruje. Mýdlo s bahnem z Mrtvého moře je bohaté na přírodní minerály, soli a bahno z Mrtvého moře. Extrakt z rostliny Hamamelis (vilín) má osvěžující účinky na pleť. Přirozeně podporuje přírodní hladinu vlhkosti, zklidňuje podrážděnou pleť má stahující, chladivé a antiseptické účinky, přispívá k vytvoření pevnější a hladší pokožky. Mýdlo obnovuje přirozenou hodnotu pH pokožky. Důkladně myje pokožku. Je vhodné pro všechny typy pleti. Mýdlo není parfemováno.

Použití: Používejte pravidelně. Vhodné pro tělo, ruce i obličej.

Bez parabenů a minerálních olejů.

Složení:

Sirné tělové mýdlo 120 g

Tělové mýdlo obohacené o minerály z Mrtvého moře a síru, o bahno z Mrtvého moře, olivový olej, extrakt Aloe vera, které pomáhají zajistit a vyvážit přirozenou vlhkost kůže. Je vhodné pro mastnou pleť, zejména pro osoby trpící kožními onemocněními, jako např. lupénkou. Mýdlo vysušuje přebytek mastnoty na pokožce, přispívá k dezinfekci pleti a k odstraňování odumřelých buněk. Minerály z Mrtvého moře, zejména sodík, draslík, brom a hořčík, jsou k dispozici ve výrazném množství – podílejí se na revitalizaci buněk a jsou prospěšné při péči o pleť.

Použití: Pro pravidelné mytí těla a rukou, zvlášť vhodné pro mastnou pleť. Nedoporučuje se k ošetření obličeje. Je vhodné k pravidelné péči o ostatní části těla, zvlášť u aknózní pleti a při akutní dermatitidě.

Bez parabenů a minerálních olejů.

Složení:

Parfémované koupelové soli 250 g

Koupelová sůl z přírodních solí s vysoce koncentrovanými minerály z Mrtvého moře. Koupelová sůl pomáhá regenerovat a uvolňovat pokožku. Zanechává na pokožce pocit hebkosti a měkkosti, kůže je po koupeli jemná. Obsahuje velké množství prvků, například sodík, draslík, hořčík, vápník, brom, chlor, jod a další. Sůl dodává pokožce uvolnění a sametovou jemnost, spolu s příjemnou vůní na bázi aromatických olejů je vhodná pro relaxaci a uvolnění těla. Při koupeli s koupelovou solí si odpočinete, budete osvěženi a pokožka bude jemná.

Doporučené použití: Rozpusťte ve vaně s teplou vodou 4 až 6 polévkových lžic koupelové soli, nechte koupel působit 15 až 20 minut. Po koupeli se opláchněte čistou vodou a relaxujte v klidu a teple.

Bez parabenů a minerálních olejů.

Koupelová sůl s růžovým olejem Koupelová sůl s jasminovým olejem Koupelová sůl s levandulovým olejem Koupelová sůl s jablečným výtažkem Koupelová sůl s eukalyptovým olejem

Lázeň z koupelové soli s růžovým olejem vyvolává pocit lůžka plného růžových květů. Zároveň  pomáhá uvolňovat unavené svaly, relaxuje a čistí, vyživuje a regeneruje.

Koupelová sůl s jasmínovým olejem má povzbuzující a stimulační účinky. Příznivě působí při  odstraňování psychické únavy a má velmi příjemné aroma.

Koupelová sůl s levandulovým olejem má jedinečný uvolňující účinek, mírní svalové napětí a dodává energii.

Koupelová sůl s jablečným výtažkem je neocenitelná složka pro koupele po namáhavé práci nebo sportovní aktivitě. Koupel prohřívá pleť, zvyšuje krevní cirkulaci a má výtečné relaxační účinky.

Koupelová sůl s eukalyptovým olejem zanechává na pokožce pocit svěžesti a hebkosti, aktivuje  látkovou výměnu, stimuluje regeneraci kůže a uvolňuje dýchací cesty. Eukalyptový olej se používá pro své antimikrobiální vlastnosti a hojivé účinky jako složka kosmetických přípravků a do mýdel.

Složení:

 

Koupelová krystalová sůl z Mrtvého moře 250 g

Koupelová sůl z přírodních solí s vysoce koncentrovanými minerály z Mrtvého moře pomáhá  regenerovat a uvolňovat pokožku. Minerály z Mrtvého moře, zejména sodík, draslík, brom a hořčík, jsou k dispozici ve zvýšeném množství – podílejí se na revitalizaci buněk a jsou jednoznačně prospěšné při péči o pleť. Tato 100% koupelová sůl slouží k přípravě lázní s mnohostrannými účinky. Aplikace těchto lázní příznivě ovlivňuje mnohá kožní a kloubní zánětlivá onemocnění. V kosmetice využíváme hlavně účinky vedoucí k regeneraci kůže a celého organismu. Pokožka je po správné aplikaci koupelí se solemi z Mrtvého moře jemná a vláčná. Sůl zanechává na pokožce pocit hebkosti a měkkosti, je vhodná pro relaxaci a uvolnění těla. Při koupeli s koupelovou solí si odpočinete, budete osvěženi a pokožka budejemná.

Doporučené použití: Rozpusťte ve vaně s teplou vodou 4 až 6 polévkových lžic koupelové soli, nechte koupel působit 15 až 20 minut. Po koupeli se opláchněte čistou vodou a relaxujte v klidu a teple.

Bez parabenů a minerálních olejů.

Složení:

 

Koupelová sůl s aromatickými oleji 500 ml

Základní složkou koupelové soli jsou přírodní minerály z Mrtvého moře jemně obohacené eukalyptovým a jojobovým olejem. Sůl pokožku uvolní a dodá jí sametovou jemnost. Je vhodná pro relaxaci a uvolnění těla. Účinnou složkou je eukalyptový olej, který se získává z listů destilací párou. Eukalyptový olej se používá pro své antimikrobiální vlastnosti a hojivé účinky. Obdobně jojobový olej podporuje hojení pokožky, vyznačuje se antimikrobiálními účinky a tím pomáhá k prevenci vzniku některých bakteriálních a houbových chorob na pokožce. Chemické složení jojobového oleje se  podobá přirozenému mazu kůže, takže se snadno vstřebává a zřídka způsobuje alergické reakce, a to i u citlivých jedinců.

Doporučené použití: Rozpusťte ve vaně s teplou vodou 4 až 6 polévkových lžic koupelové soli, nechte koupel působit 15 až 20 minut. Po koupeli se opláchněte čistou vodou a  relaxujte v klidu a teple.

Bez parabenů a minerálních olejů.

Složení:

 

Minerální bahno z Mrtvého moře 600 g

Tuto jedinečnou přírodní látku s mnoha nedocenitelnými účinky poskytují ložiska v proláklině Mrtvého moře, která je nejnižším bodem souše. Minerální bahno je vhodným doplňkem při péči o pokožku u lidí postižených psoriázou a atopickým ekzémem. Ulevuje osobám trpícím bolestmi  kloubů, revmatismem, bolestmi svalů a zad a pohybového ústrojí. Dezinfikuje a čistí pokožku, revitalizuje a optimalizuje její funkce. Pravidelné používání minerálního bahna z Mrtvého moře v péči o kůži je podmínkou k udržení jejího stálého zdraví a krásy, což přispívá k pocitu pohody a svěžesti. Minerální černé bahno, pocházející z hlubin nejnižšího odkrytého místa na Zemi s největší koncentrací přírodních minerálů, vám přináší značka beauty mineral®. Přírodní látky čistí pokožku, osvěžují, hydratují a napomáhají její regeneraci. Zrychlují přirozený proces obnovy pokožky. Výsledkem je krásná, hedvábně měkká pokožka. Minerální bahno pomáhá uvolňovat svaly a celé tělo. Může se použít jako maska na vlasy, čistí mastnou pokožku hlavy a pomáhá odstraňovat lupy.

Použití: Balíček minerálního bahna ohřejte v nádobě s teplou vodou nebo v mikrovlnné troubě (přibližně dvě minuty při středním výkonu). Předtím však nezapomeňte propíchnout v balíčku malý otvor. Přesvědčte se, zda minerální bahno není příliš horké, a naneste je v silnější vrstvě na tělo. Nechte působit 15 až 20 minut. Pak se důkladně osprchujte čistou vodou. Nepoužívejte na obličej. Doporučení: Po aplikaci se doporučuje nemýt se ještě 2 hodiny mýdlem ani sprchovým gelem pro revitalizaci pokožky.

Bez parabenů a minerálních olejů.

Složení:

 

Minerální bahno z Mrtvého moře s výtažkem z Aloe vera 600 g

Speciálně doporučeno pro citlivou pokožku

Minerální černé bahno v kombinaci s výtažkem z Aloe vera (která je bohatá na minerály a vitaminy) zklidňuje a osvěžuje pokožku.

Použití: Balíček minerálního bahna ohřejte v nádobě s teplou vodou nebo v mikrovlnné troubě (přibližně dvě minuty při středním výkonu). Předtím však nezapomeňte propíchnout v balíčku malý otvor. Přesvědčte se, zda minerální bahno není příliš horké, a nanest e je v silnější vrstvě na tělo. Nechte působit 15 až 20 minut. Pak se důkladně osprchujte čistou vodou. Nepoužívejte na obličej.

Doporučení: Po aplikaci se doporučuje nemýt se ještě 2 hodiny mýdlem ani sprchovým gelem pro revitalizaci pokožky.

Bez parabenů a minerálních olejů.

Složení:

 

Přírodní voda z Mrtvého moře na tělo 500 ml

Voda vyluhovaná z hloubky Mrtvého moře poskytuje jedinečnou koncentraci minerálů pro  profesionální a domácí použití na masáže těla. Revitalizační a stimulační účinky vody z Mrtvého moře na biologické procesy v kůži mají za následek její optimální hydrataci, sametovou hebkost, zvýšenou odolnost proti kožním chorobám a snadnější návrat k normálu například u pokožky trpící psoriázou nebo atopickým ekzémem.

Použití: Aplikujte vodu z Mrtvého moře na čistou pokožku. Jemně vmasírujte krouživými pohyby a pak omyjte vlažnou vodou. Kúra se provádí 1x týdně aplikací tělové vody na pokožku a jejím následným opláchnutím teplou vodou a sprchovým gelem beauty mineral® asi po 10 až 15 minutách. Ošetření pleti je vhodné završit aplikací beauty mineral® tělovým mlékem. Tělová voda je určena zejména ke kosmetické péči o pleť trpící psoriázou a atopickým ekzémem.

Zamezte kontaktu s očima a rty.

Bez parabenů a minerálních olejů.

Složení:

 

Přírodní voda z Mrtvého moře do vlasů 500 ml

Voda vyluhovaná z hloubky Mrtvého moře poskytuje jedinečnou koncentraci minerálů pro   profesionální a domácí použití na vlasy. Její revitalizační a stimulační účinky na biologické procesy v kůži mají za následek její optimální hydrataci, zvýšenou odolnost proti kožním chorobám a snadnější návrat k normálu například u pokožky trpící psoriázou nebo atopickým ekzémem. Při působení na vlasové kořínky omezuje lámavost vlasů, podporuje jejich růst a snižuje rovněž tvorbu lupů a nadměrnou tvorbu kožního tuku.

Použití: Ošetření vlasů se provádí jednou týdně nanesením vlasové vody ke kořínkům vlhkých vlasů. Poté jemně masírujte pokožku hlavy. Maximálně po deseti minutách vlasy umyjte teplou vodou a šamponem beauty mineral®, což zajistí dosažení optimálního výsledku.

Zamezte kontaktu s očima a rty.

Bez parabenů a minerálních olejů.

Složení:

Přírodní voda z Mrtvého moře na ošetření nohou 500 ml

Voda vyluhovaná z hloubky Mrtvého moře poskytuje jedinečnou koncentraci minerálů pro  profesionální a domácí použití na nohy. Revitalizační a stimulační účinky vody z Mrtvého moře na biologické procesy v kůži mají za následek její optimální hydrataci a zvýšenou odolnost proti kožním chorobám. Působí preventivně proti plísním, zabraňuje tvrdnutí a vysoušení kůže, dezinfikuje, změkčuje a pomáhá léčit různá kožní onemocnění nohou.

Použití: Lázeň má trvat nejméně 20 minut. Připravte ji z minimálního potřebného množství vody v malém umyvadle, namočte nohy a lázní je omývejte. Nakonec je opláchněte vlažnou vodou. K dosažení maximálního účinku je důležité použít po koupeli beauty mineral® krém na nohy. Kúra se provádí 2x týdně.

Zamezte kontaktu s očima a rty.

Bez parabenů a minerálních olejů.

 

Složení: