Parfémované koupelové soli 250 g

Koupelová sůl z přírodních solí s vysoce koncentrovanými minerály z Mrtvého moře. Koupelová sůl pomáhá regenerovat a uvolňovat pokožku. Zanechává na pokožce pocit hebkosti a měkkosti, kůže je po koupeli jemná. Obsahuje velké množství prvků, například sodík, draslík, hořčík, vápník, brom, chlor, jod a další. Sůl dodává pokožce uvolnění a sametovou jemnost, spolu s příjemnou vůní na bázi aromatických olejů je vhodná pro relaxaci a uvolnění těla. Při koupeli s koupelovou solí si odpočinete, budete osvěženi a pokožka bude jemná.

Doporučené použití: Rozpusťte ve vaně s teplou vodou 4 až 6 polévkových lžic koupelové soli, nechte koupel působit 15 až 20 minut. Po koupeli se opláchněte čistou vodou a relaxujte v klidu a teple.

Bez parabenů a minerálních olejů.

Koupelová sůl s růžovým olejem Koupelová sůl s jasminovým olejem Koupelová sůl s levandulovým olejem Koupelová sůl s jablečným výtažkem Koupelová sůl s eukalyptovým olejem

Lázeň z koupelové soli s růžovým olejem vyvolává pocit lůžka plného růžových květů. Zároveň  pomáhá uvolňovat unavené svaly, relaxuje a čistí, vyživuje a regeneruje.

Koupelová sůl s jasmínovým olejem má povzbuzující a stimulační účinky. Příznivě působí při  odstraňování psychické únavy a má velmi příjemné aroma.

Koupelová sůl s levandulovým olejem má jedinečný uvolňující účinek, mírní svalové napětí a dodává energii.

Koupelová sůl s jablečným výtažkem je neocenitelná složka pro koupele po namáhavé práci nebo sportovní aktivitě. Koupel prohřívá pleť, zvyšuje krevní cirkulaci a má výtečné relaxační účinky.

Koupelová sůl s eukalyptovým olejem zanechává na pokožce pocit svěžesti a hebkosti, aktivuje  látkovou výměnu, stimuluje regeneraci kůže a uvolňuje dýchací cesty. Eukalyptový olej se používá pro své antimikrobiální vlastnosti a hojivé účinky jako složka kosmetických přípravků a do mýdel.

Složení: