Šampon pro všechny typy vlasů 250 ml

Šampon pro všechny typy vlasů. Základní denní péče pro krásné vlasy. Šampon je bohatý na přírodní minerály z Mrtvého moře, obsahuje výtažky z heřmánku a Aloe vera. Zjemňuje vlasy a dodává jim lesk. Odstraňuje z vlasů mastnotu a chrání konečky před třepením. Heřmánková složka obsahuje aktivní flavonoidy a esenciální olejové sloučeniny, které jsou zvlášť vhodné v péči o citlivou pokožku. Heřmánkový olej se používá při léčbě kožních problémů (jako jsou vyrážky, ekzémy, lupénka), přecitlivělé pokožky a alergických stavů. Má mírné antioxidační a antimikrobiální vlastnosti.

Použití: Naneste dostatečné množství šamponu do vlhkých vlasů a jemně vmasírujte. Důkladně opláchněte. V případě potřeby proces opakujte. Vhodný pro každodenní použití.

Bez parabenů a minerálních olejů.

 

Složení:

 

Šampon pro všechny typy vlasů s bahnem z Mrtvého moře 250 ml

Exkluzivní šampon na bázi přírodních minerálů a bahna z Mrtvého moře v kombinaci s heřmánkem a vitaminem E. Speciální přírodní suroviny přispívají k odstranění přebytečné mastnoty tvořící se na pokožce hlavy, zabraňují třepení konečků vlasů, pomáhají obnovit přirozený lesk a hebkost. Bahno z Mrtvého moře podporuje omezování nadměrného vylučování kožních tuků, stimuluje vlasové folikuly. Kůže je vláčnější, jemnější a optimálně hydratovaná. Další významnou složkou šamponu jsou minerály z Mrtvého moře, zejména sodík, draslík, brom a hořčík, které se podílejí na revitalizaci buněk a jsou jednoznačně prospěšné při péči o pleť.

Použití: Naneste na mokré vlasy, jemně vmasírujte do vlasů. Opláchněte a opakujte podle potřeby. Vlasy získají přirozenou ochranu proti nepříznivým vlivům počasí, životního prostředí nebo při nadměrném pocení. Pro každodenní použití a pro všechny typy vlasů.

Bez parabenů a minerálních olejů.

Složení:

 

Kondicionér 250 ml

Kondicionér pro všechny typy vlasů. Hydratační kondicionér je bohatý na minerály z Mrtvého moře, vitamin B5 a E. Hydratuje vlasy, uhlazuje a posiluje je a chrání před poškozením. Sluneční filtr omezuje nepříznivé působení nadměrného množství UV záření.

Použití: Naneste dostatečné množství kondicionéru na umyté vlasy a jemně vmasírujte. Nechte působit 1 až 2 minuty a pak důkladně opláchněte.Pro každodenní použití.

Bez parabenů a minerálních olejů.

Složení: