Kosmetika Beauty mineral®

Sametová pleť, její čistý vzhled, pružnost a vláčnost, optimální hydratace povrchu pokožky a minimální tvorba vrásek jsou ideálem každé ženy. Tomuto ideálu však není snadné se přiblížit, a přitom ženy, jako krásnější polovina lidstva, mají na něco takového přirozené právo. Řešení je v podstatě na dosah ruky. Jako v mnoha jiných případech se i zde obracíme do historie. Stovky generací nám nezištně, jako most přes propasti tisíciletí, nabízejí své zkušenosti s péčí o pleť a o naši pomíjivou tělesnou schránku. Jedním z darů biblické země je totiž možnost využití vynikajících účinků solí a bahna z Mrtvého moře.

Kosmetická řada beauty mineral® je tou pravou moderní relikvií, která obsahuje kouzlo krásy a přichází až do našich domovů bez nutnosti podnikat novodobou křížovou výpravu. I v pohádkách je mrtvá voda prostředkem k hojení ran a nápravě škod na nemocném těle. Pohádka se však stává skutečností, setkáme-li se s kosmetikou beauty mineral® a poznáme-li její účinky. Tisíciletou tradici užívání produktů Mrtvého moře v péči o krásu a zdraví dokládají archeologické nálezy a staré písemné památky. V kombinaci s nejrůznějšími přírodními látkami a s využitím nejnovějších znalostí a nejmodernějších technologií používá tyto produkty i firma BLUE LINE k přípravě špičkových kosmetických přípravků. Jako jsou nové, moderní lázně na březích Mrtvého more dnešním protějškem antických vykopávek, jsou tyto přípravky nejvyšším vývojovým stupněm tisícileté kosmetické tradice.

A jelikož ne každý může z finančních důvodů navštívit Izrael a svěřit se do péče místním odborníkům, řeší firma BLUE LINE tuto situaci dovozem solí a bahna z Mrtvého moře připravených k přímému použití a také dovozem vynikající, vysoce kvalitní kosmetiky, v níž jsou obě suroviny zpracovány, do České republiky. Všeobecně známá vysoká úroveň izraelské technologie se promítá i do kvality těchto výrobků, které k nám naše firma dováží už víc než dvacet let. I ta nejkvalitnější kosmetika nám však není nic platná, pokud není cenově dostupná. Rovněž z tohoto hlediska je kosmetika beauty mineral® ideální, protože její ceny jsou ze všech obdobných typů kosmetiky nejnižší. Je to umožněno přímým dovozem z Izraele, bez účasti nejrůznějších mezičlánků. Tato syntéza kvality a nízké ceny je zároveň i obrazem filozofie naší firmy, která nám přikazuje sloužit především zákazníkům a jejich potřebám. K tomu, aby se kosmetika beauty mineral® stala neoddělitelnou součástí Vašeho všedního i svátečního dne, je třeba jediné. Vyzkoušet ji! Pak jistě ani Vy neodoláte a budete se stále vracet k našim přípravkům. Věřte, že neodoláte rády a ke svému dobru. Optimálního využití vynikajících vlastností naší kosmetiky dosáhnete nejlépe po konzultaci s kosmetičkou nebo s lékařem atestovaným v dermatologii a zaměřeným na kosmetickou problematiku. Bez nadsázky lze říci, že budoucnost Vaší pokožky je jen ve Vašich rukách.

Všechny výrobky jsou vyráběny bez parabenů (konzervantů) a bez použití minerálních olejů (oleje vznikající při destilaci ropy – např. parafínový).