Peelingová maska 100 ml

Peelingová maska pro všechny typy pleti je obohacena minerály z Mrtvého moře, zrníčky z meruňkových jader, olivovým olejem, výtažky z Aloe vera a heřmánku a vitaminem E. Čistí a osvěžuje pleť do hloubky, odstraňuje odumřelé kožní buňky, přebytečnou mastnotu a nečistoty. Napomáhá  regeneraci pleti. Pleť je po použití jemná, vláčná a hladká na dotek. Zachovává přirozené pH pleti.

Použití: Naneste na pleť obličeje a krku. Vyhněte se oblasti očí. Nechte působit 10 minut a pak masírujte pleť jemnými krouživými pohyby. Nakonec omyjte teplou vodou.

Bez parabenů a minerálních olejů.


 

Složení:

 

Přirozené výhody olivového oleje:

Olivový olej je znám již od starověku jako nejlepší ze všech olejů, používal se pro výživu a ošetřování pokožky po tisíce let. Již samá Kleopatra se koupala v olivovém oleji, který ji změkčoval kůži a udržoval přirozenou rovnováhu vlhkosti. Olivový olej je také bohatý na antioxidanty a Vitamin E je nejúčinnější pro obranu proti volným radikálam, které jsou odpovědné za buněčnou oxidaci a předčasné stárnutí pokožky. Kombinace přírodního bohatství Mrtvého moře a olivového oleje, dalších vitamínů a přírodních olejů vytváří ideální řadu péče o pleť, která chrání rovnováhu, vitalitu a vlhkost pokožky pro zářivě zdravý vzhled.