Pleťová maska s bahnem z Mrtvého moře pro všechny typy pleti 100 ml

Bahenní maska využívá vynikající regenerační vlastnosti a čisticí účinky minerálního bahna z Mrtvého moře. Je určena pro citlivější pleť. Bahenní maska pleť čistí a omezuje její nadměrné maštění. V kombinaci s olivovým olejem, výtažky z heřmánku a Aloe vera dokonale čistí pokožku do hloubky pórů, absorbuje přebytečnou mastnotu, odstraňuje nečistoty a dodává pleti hydrataci. Pleť je po použití čistá a svěží.

Použití: Naneste na vyčištěný obličej a krk. Vynechte oblast očí a úst. Nechte působit 5 až 10 minut a pak smyjte teplou vodou. Před použitím a po něm doporučujeme nanést denní krém. Používejte 1x týdně. Patří mezi základní přípravky kosmetiky obsahující bahno a soli z Mrtvého moře.

Bez parabenů a minerálních olejů.
Složení:

 

Přirozené výhody olivového oleje:

Olivový olej je znám již od starověku jako nejlepší ze všech olejů, používal se pro výživu a ošetřování pokožky po tisíce let. Již samá Kleopatra se koupala v olivovém oleji, který ji změkčoval kůži a udržoval přirozenou rovnováhu vlhkosti. Olivový olej je také bohatý na antioxidanty a Vitamin E je nejúčinnější pro obranu proti volným radikálam, které jsou odpovědné za buněčnou oxidaci a předčasné stárnutí pokožky. Kombinace přírodního bohatství Mrtvého moře a olivového oleje, dalších vitamínů a přírodních olejů vytváří ideální řadu péče o pleť, která chrání rovnováhu, vitalitu a vlhkost pokožky pro zářivě zdravý vzhled.