Regenerační denní krém pro všechny typy pleti s UV filtrem 50 ml

Regenerační denní krém s UV filtrem je obohacen minerály z Mrtvého moře, výtažky z Aloe vera, olivovým olejem a vitaminem E. Výživné složky pomáhají regenerovat pokožku a poskytují jí optimální pružnost, pocit sametové pleti a hladký vzhled. Udržování optimální hydratace pokožky spolu s péčí o ochranný kožní film je nutným předpokladem pro zpomalení stárnutí kožních struktur a zachování jejich maximální vitality. Minerální soli z Mrtvého moře mají stimulační vliv na prokrvení  pokožky a její metabolické procesy. Ideálně vyvážené tukové složky přípravků mají zvláčňující účinky a UV-filtr s ochranným faktorem SPF 15 chrání pokožku před předčasným stárnutím způsobeným nadměrným množstvím UV záření. Vitamin E a alantoin podporují regenerační procesy a zpomalují stárnutí buněk.

Použití: Krém jemně vmasírujte do pečlivě očištěné pokožky směrem zdola nahoru a ze středu obličeje do stran. Jeho denní aplikace přispívá k výraznější pevnosti a pružnosti pokožky a ke zjemnění i hlubokých vrásek. Vhodný pro všechny typy pleti.

Bez parabenů a minerálních olejů.

Složení:


 
 
Přirozené výhody olivového oleje:

Olivový olej je znám již od starověku jako nejlepší ze všech olejů, používá se pro výživu a ošetřování pokožky po tisíce let. Již samá Kleopatra se koupala v olivovém oleji, který ji změkčoval kůži a udržoval přirozenou rovnováhu vlhkosti. Olivový olej je také bohatý na antioxidanty a Vitamin E,  nejúčinnější obranu proti volným radikálům, které způsobují oxidaci buněk a předčasné stárnutí pleti. Kombinace přírodního bohatství Mrtvého moře a olivového oleje, dalších vitamínů a přírodních olejů vytváří ideální řadu péče o pleť, která chrání rovnováhu, vitalitu a vlhkost pokožky pro zářivě zdravý vzhled.