Výživný noční krém 50 ml

Tento Výživný noční krém je určen pro všechny typy pleti. Velmi lehce se vstřebává a podporuje metabolické pochody v kůži, která se stává vláčnou, hebkou a odolnější proti stresovým faktorům.  Lze ho aplikovat i v oblasti očí s výjimkou očních víček. Výživný noční krém pro zralou pleť je  obohacen minerály z Mrtvého moře, olivovým olejem, olejem z jader hroznového vína, výtažkem z heřmánku, pupalkovým olejem a vitaminy A, E a C. Podporuje hydrataci, dodává zralé pleti pružnost a pomáhá předcházet tvorbě vrásek. Poskytuje pleti výživné látky během spánku, tím ji udržuje jemnou, vláčnou a hladkou na dotek.

Použití: Naneste na dokonale vyčištěnou pleť. Jemnými pohyby vmasírujte do pleti až do úplného vstřebání. Používejte na noc nebo podle potřeby. U suché a citlivé pleti je možné použít krém i jako denní.

Bez parabenů a minerálních olejů.

Složení:Přirozené výhody olivového oleje:

Olivový olej je znám již od starověku jako nejlepší ze všech olejů, používá se pro výživu a ošetřování pokožky po tisíce let. Již samá Kleopatra se koupala v olivovém oleji, který ji změkčoval kůži a udržoval přirozenou rovnováhu vlhkosti. Olivový olej je také bohatý na antioxidanty a Vitamin E,  nejúčinnější obranu proti volným radikálům, které způsobují oxidaci buněk a předčasné stárnutí pleti. Kombinace přírodního bohatství Mrtvého moře a olivového oleje, dalších vitamínů a přírodních olejů vytváří ideální řadu péče o pleť, která chrání rovnováhu, vitalitu a vlhkost pokožky pro zářivě zdravý vzhled.