Krém proti vráskám 50 ml

Krém proti vráskám pro zralou pleť je obohacen o přírodní minerály z Mrtvého moře, olivový olej, výtažky z bambuckého másla a heřmánku, adenosintrifosfát (ATP), syrovátkový protein a vitaminy A a E. Při rozkladu ATP se uvolňuje značné množství energie, které spolu s dalšími účinnými složkami napomáhá k regeneraci a zlepšení vzhledu pleti, účinně snižuje její oxidaci, a tím pomáhá předcházet tvorbě vrásek. Podporuje také vstřebávání vlhkosti a poskytuje tak zralé pleti pružnost.

Použití: Naneste na dokonale vyčištěnou pleť. Jemnými pohyby vmasírujte do pleti  až do úplného vstřebání. Používejte denně nebo podle potřeby. Krém lze aplikovat na noc i na den.

Bez parabenů a minerálních olejů.

Složení:

 

Přirozené výhody olivového oleje:

Olivový olej je znám již od starověku jako nejlepší ze všech olejů, používá se pro výživu a ošetřování pokožky po tisíce let. Již samá Kleopatra se koupala v olivovém oleji, který ji změkčoval kůži a udržoval přirozenou rovnováhu vlhkosti. Olivový olej je také bohatý na antioxidanty a Vitamin E,  nejúčinnější obranu proti volným radikálům, které způsobují oxidaci buněk a předčasné stárnutí pleti. Kombinace přírodního bohatství Mrtvého moře a olivového oleje, dalších vitamínů a přírodních olejů vytváří ideální řadu péče o pleť, která chrání rovnováhu, vitalitu a vlhkost pokožky pro zářivě zdravý vzhled.