Koncentrovaný oční krém s vitaminem E 50 ml

Oční krém je přípravek využívající blahodárné působení minerálů z Mrtvého more k revitalizaci zralé pokožky v okolí očí a ke zpomalení procesu jejího přirozeného stárnutí u všech věkových kategorií. Minerální látky stimulují látkovou výměnu v pokožce a ostatní složky přípravku chrání kůži před vlivy vnějšího prostředí. Zároveň přispívají ke zvýšení obranyschopnosti proti průniku vnějších škodlivin. Sluneční filtr omezuje nepříznivé působení nadměrného množství UV záření. Při péči o pokožku lze oční krém kombinovat s očním gelem. Koncentrovaný oční krém je obohacen o přírodní minerály z Mrtvého moře, olivový olej, olej z měsíčku lékařského, Aloe vera, vitamin E, C a A. Minerály z  mrtvého moře pomáhají posilovat kožní buňky a čistí póry. Koncentrované složení redukuje tmavé  kruhy a otoky kolem očí. Aktivně brání vzniku nových vrásek kolem očí.

Použití: Naneste na dokonale vyčištěnou pleť kolem očí. Jemně vklepávejte do očního okolí až do úplného vstřebání. Vhodný pro všechny typy pleti a zvlášť pro denní aplikaci.

Bez parabenů a minerálních olejů.

Složení:

 

Přirozené výhody olivového oleje:

Olivový olej je znám již od starověku jako nejlepší ze všech olejů, používá se pro výživu a ošetřování pokožky po tisíce let. Již samá Kleopatra se koupala v olivovém oleji, který ji změkčoval kůži a udržoval přirozenou rovnováhu vlhkosti. Olivový olej je také bohatý na antioxidanty a Vitamin E,  nejúčinnější obranu proti volným radikálům, které způsobují oxidaci buněk a předčasné stárnutí pleti. Kombinace přírodního bohatství Mrtvého moře a olivového oleje, dalších vitamínů a přírodních olejů vytváří ideální řadu péče o pleť, která chrání rovnováhu, vitalitu a vlhkost pokožky pro zářivě zdravý vzhled.