Koncentrovaný oční gel s výtažkem Aloe vera 50 ml

Koncentrovaný oční gel pro zralou pleť je obohacen o přírodní minerály z Mrtvého moře, olivový olej, výtažky z heřmánku, jojobového oleje, granátového jablka, Aloe vera a vitamin C. Minerály z Mrtvého moře pomáhají posilovat kožní buňky a podporují vstřebávání vlhkosti do pleti. Gel  poskytuje zralé pleti pružnost, pomáhá předcházet vzniku vrásek a zklidňuje citlivou oblast kolem očí.

Použití: Naneste na dokonale vyčištěnou pleť kolem očí. Jemně vklepávejte do očního okolí až do úplného vstřebání. Oční gel je možné používat i na zralejší pleť, hlavně pro denní péči, a kombinovat jej případně s očním krémem.

Bez parabenů a minerálních olejů.

Složení:

 

Přirozené výhody olivového oleje:

Olivový olej je znám již od starověku jako nejlepší ze všech olejů, používá se pro výživu a ošetřování pokožky po tisíce let. Již samá Kleopatra se koupala v olivovém oleji, který ji změkčoval kůži a udržoval přirozenou rovnováhu vlhkosti. Olivový olej je také bohatý na antioxidanty a Vitamin E,  nejúčinnější obranu proti volným radikálům, které způsobují oxidaci buněk a předčasné stárnutí pleti. Kombinace přírodního bohatství Mrtvého moře a olivového oleje, dalších vitamínů a přírodních olejů vytváří ideální řadu péče o pleť, která chrání rovnováhu, vitalitu a vlhkost pokožky pro zářivě zdravý vzhled.